.

.

New
Водоотпорен контрола на Пристап на ветер: маска за F007 F007-ем Заштита Школка FP контрола на пристап водоотпорен маска

Водоотпорен контрола на Пристап на ветер: маска за F007 F007-ем Заштита Школка FP контрола на пристап водоотпорен маска

DEN 959.52

Стока
Достапно.


Метал контрола на Пристап машина дожд покритие за Самостоен пристап за Заштита на Школка Контрола на Пристап Водоотпорен маска
Контрола на пристап машина дожд покритие за самостоен тастатурата пристап за Заштита на Школка отпечаток контрола на пристап водоотпорен маска
Отпечаток машина за контрола на пристап на ветер : маска за f007 и f007-ем водоотпорен водоотпорен живеалишта.Цената е само врз основа на школка покрие,ако ви треба пристап контролер уред,pls љубезно проверка на други елементи, во нашата продавница.Ви благодариме !
Answer : ___________________________ Note : ова школка е погодна за отпечатоци уред,пристап контролер,самостојни rfid врата пристап контролер,должина е помала од 13cm,ширината е помала од 8cm.
надвор : долго 15cm * широк 10.4 cm * дебела 9cm :
внатре долго 13.5 cm * широк 8.9 cm * дебела 8.4 cm
Пакување Листа :
1pcs X Пластичен Капак за метал контрола на пристап на уредот ( На отпечаток од прст или тастатурата врата пристап читателот не се вклучени!)

Детали

Бренд Име:
МОЈОТ CIECOO
Број На Модел На:
SAC-01
Свеж

Избор на клиенти