.

.

New
Web access (Web Пристап Security Една Врата Мрежа одбор за контрола +Rfid Роб Читателот не Успеваат Безбедна Штрајк Заклучување Напојување

Web access (Web Пристап Security Една Врата Мрежа одбор за контрола +Rfid Роб Читателот не Успеваат Безбедна Штрајк Заклучување

DEN 3154.00
DEN 3504.00

Стока
Достапно.

000 Корисници
П ' парти на Настанот Buffers(offline)
100,000 настан buffers
Моќ прекин заштита мерка
Голема Брзина, Меморија, Евиденција никогаш не го изгуби
Макс Далечина од Читателот да Контролер
100 (предлог растојание 80m)
Макс Растојанието помеѓу Контролори
RS232 : Комуникација на Далечина помала од 13m, предлог растојание е 3m или помалку
RS485 : автобуска линија max должина 1200m, сугестија за должина 1000m или помалку, ако експанзија уред се додава, растојанието може да се 3000m
TCP/IP : Зависи од нето покриеност
Колокации
PCB одбор, случај, власт, моќ линија, сериски порт комуникација линија, софтвер, упатство, сертификат, копче(2 парчиња), картон
Аларм за долго време отворена вратата, ilegal пауза, заплашат
Yes
Оган и аларм врски
Ако нема конекција со проширувањето одбор, има само софтверски интерфејс алармот, и се вози на компјутерски јазик.5cm
Додатоци
Прирачник за корисникот, гаранциона картичка
Функција Вовед
Конвенционалните Функција
offline operation; реално време надзор; фото дисплеј; mass storage; флексибилни корисникот привилегија подесување; далечинско отклучување; мулти-кориснички надзор; брзо поставување; удобен проверка и барање; revisable и некој report form; формулар за извештај;извештај може да се извезуваат во excel датотеката; картичка+лозинка за отклучување; аларм за долго време unclosing;огласува за неважечка картичка swiping; првата карта отклучување;аларм за нелегално пауза; отклучување на определено време; e-мапа итн.
сите-во-едно-картичка систем за управување со
nomal shift и мулти-смени време присуство систем за управување; фиксни дажба јадење систем за управување; состанок присуство систем за управување со; онлајн патрола систем за управување и безбедност аларм систем за управување.5 Wx34 H(mm) lt структура : Нерѓосувачки Челик Држи Stength : 500 килограми Напон : DC12 V Струја : 200m A Функција : не Успеваат Безбедна(YS-130 NO) Погоден За : Дрвена Врата,Метална Врата,ПВЦ Врата Површинска Температура : Во +20 Соодветна Температура : -10~+55(14-131 F) Оперативни Влажност : 0~90%(не-кондензирање) Лицето плоча Домување : Насликани Челик Гром Домување : Нерѓосувачки челик,Подготви Полирање на свила Функција : Вграден-од МОВ Роб Читателот Големина на : 80 x 43x 16mm Боја : Црна Напон : DC5~16 V Струја : ≤100m A Амбиентална Температура : -25 до 75 Читање Опсег : 5~15 CM Излезен Формат : Wiegand 26/34 Картичка Тип : 125khz EM-ID Комуникација на Далечина WG≤100 Излез Копчето Ова е пластична излез копчето, тоа е широко се користат во вратата за контрола на пристап на системот.

Детали

Број На Модел На:
контрола на пристап на комплет
Бренд Име:
stteypco
Картичка Капацитет :
20000
Комуникација :
TCP/IP
Трансакцијата капацитет :
100000
Свеж

Избор на клиенти