.

.

New
DIYSECUR Водоотпорен 8000 Корисници Допрете Тастатура 125KHz RFID Читач Пристап Контролер За Куќа / Office / Home Подобрување

DIYSECUR Водоотпорен 8000 Корисници Допрете Тастатура 125KHz RFID Читач Пристап Контролер За Куќа / Office / Home Подобрување

DEN 1895.00
DEN 2339.04

Стока
Достапно.


Водоотпорен Близина RFID 125 KHz Читач на картички за Контрола на Пристап на Тастатурата
за Office / Home Подобри
Ова е НОВА RFID Читач за Контрола на Пристап на Тастатурата, што може да се подобри безбедноста на вашиот дом и канцеларија. Тоа е совршен за Домови, Канцеларија, Фабрика и многу други полиња!
Карактеристики :
Водоотпорен, IP 67 Метал Случај со зелени осветлување, WG26/34 влез/излез, Безконтактни RFID transponder технологија, Полн програмирање од тастатурата, Поддршка Картичка, PIN, Картичката + ИГЛА, Конекција за надворешни копчето за ослободување (Излез копче), капацитетот на Меморијата : 80 00 корисникот картички и 1 лозинки, не треба за да се поврзете на компјутер, тоа може да работи сам.
Спецификации :
Инсталации конекции : Електрична Брава, Излезете Копчето Работен Напон : DC 12 V Режим на Струја : 50m A Тип на Картичка : картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА Фреквенција : 125 Khz Читање растојание : 4-10 CM Оперативни Температура : -20 c ~70 c Големина : 130 x 68.4 x 17.5 mm
Она што е во :
1 x контрола на Пристап на тастатурата 1 x упатство

Детали

Број На Модел На:
C60
Бренд Име:
DIYSECUR
Свеж

Избор на клиенти