.

.

New
Топла продажба на RS232 RFID Desktop Читач за ВИП систем за контрола на пристап на картичката,125KHz близина читателот+2 парчиња картички

Топла продажба на RS232 RFID Desktop Читач за ВИП систем за контрола на пристап на картичката,125KHz близина читателот+2 парчиња

DEN 720.00

Стока
Достапно.

,TLD е една од Водечките производителот RFID
од Гуангжу, Кина, кој обезбедува ефикасна RFID производи и решенија за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на објектот не доби спорот.
- Ве молам оставете ќелија број во цел детали, како да се направи пратката побезбедно.

Детали

Број На Модел На:
FR-Читач
Бренд Име:
GZFRZN
Фреквенција:
125KHz
Интерфејс:
RS232
Поддржани:
TK4100,EM4100,EM4200,во Согласност ЧИП
Големина:
108*88 *25 (mm)
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти