.

.

New
Нов Прилагодлив Задните Camber Комплет За ИНТЕГРА 90-01 EK на ПРИМЕР, HU-CA1029TZLG

Нов Прилагодлив Задните Camber Комплет За ИНТЕГРА 90-01 EK на ПРИМЕР, HU-CA1029TZLG

DEN 669.60

Стока
Достапно.

Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Што се купување на 100% Сосема Нов на :
Hubsports - Epman Нов Прилагодлив Задните Camber Комплет За ИНТЕГРА 90-01 EK на ПРИМЕР, HU-CA1029 TZLG
Боја : Црна/Сина/Red/Сребрена
Дополнителни Информации :
Се продаваат во парови
Брзо се прилагоди на задните camber без прекинување на арм од шасијата. Професионалната инсталација се препорачува.
Гарантира Опрема :
1990 - 2001 година за Акура Интегра (ГШ,LS)
1992 - 2001 година за Акура Интегра (ГШ-Р)
1997 - 2001 година за Акура Интегра (Type R)
1990 - 1999 година за Акура Интегра (РС)
1993 - 2000 година за Хонда Граѓански Купе (DX, ЕКС)
1996 - 2000 година за Хонда Граѓански Купе (HX)
1999 - 2000 година за Хонда Граѓански Купе (Si)
1992 - 2000 година за Хонда Граѓански Hatchback (CX)
1988 - 2000 година за Хонда Граѓански Hatchback (DX)
1989 - 1995 година за Хонда Граѓански Hatchback (Si)
1992 - 1995 година за Хонда Граѓански Hatchback (- апарат vx)
1988 - 1991 година за Хонда Граѓански Hatchback (Спи)
1988 - 2000 година за Хонда Граѓански Седан (DX, LX)
1990 - 2000 година за Хонда Граѓански Седан (ЕКС)
1998 - 2000 година за Хонда Граѓански Седан (GX)
1988 - 1991 година за Хонда CRX (DX, HF, Si)
1993 - 1997 година за Хонда, del Sol (S, Si)
1994 - 1997 година за Хонда, del Sol (VTEC)
Професионални Installer-от Е Високо Препорачуваме(Без Настава се Вклучени)** Ние само го продаде стил и квалитет, Ние го продаде Orignal EPMAN Бренд.

Детали

Граѓанско-Година:
2001,1997,1990,1993,1999,1994,1996,1991,1995,1998,2000,1992
Објектот Висина:
00
Објектот Должина:
000
Производителот Дел Број:
HU-CA1029TZLG
Осветленост Дел Број:
КОНТРОЛА НА ОРУЖЈЕТО
Објектот Тежина:
1.9
Поставување на Возило:
Задните
Специјални Функции:
Универзална
Бренд Име:
EPMAN
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
000
Другиот Дел Број:
N/M
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Материјал:
Алуминиум
Хонда Модел:
Граѓански
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Функција:
Шасија Компоненти
Заменете објект:
ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАДНИТЕ CAMBER РАКА КОНТРОЛА НА КОМПЛЕТ
Автомобил модел:
За Хонда граѓански EK ПР
Го замени целосно име:
EK на ПРИМЕР, Задните Camber Комплет
Осветленост Дел Број:
За Граѓанско на ПРИМЕР EK ЗАДНИТЕ ПОНИСКИ за КОНТРОЛА на ОРУЖЈЕТО
Другиот Дел Број:
За Акура Интегра 90-01 ЗАДНИТЕ ПОНИСКИ за КОНТРОЛА на ОРУЖЈЕТО
Поставување на Возило:
Задните
Свеж

Избор на клиенти