.

.

New
2017 Нови Пристигнување Висока Половината Жени Стомак Контрола Shaper Кратко Панталони Слабеење Панталони Тример Навивам Слабеење Корективни Кратко Топла

2017 Нови Пристигнување Висока Половината Жени Стомак Контрола Shaper Кратко Панталони Слабеење Панталони Тример Навивам Слабеење

DEN 384.00
DEN 462.24

Стока
Достапно.


2017 Нови Пристигнување Висока Половината Жени Стомак Контрола Shaper Кратко Панталони Слабеење Панталони Тример Навивам Слабеење Корективни Кратко Топла

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Shapewear:
Контрола Гаќи
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Модални,Полиестер
Број На Модел На:
6329
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
GZXISI
Пол:
Висок Половината Жени Стомак Контрола Shaper Кратко
Тип На Објект:
Shapewear,телото shaper губење на тежината
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL Половината Тренер на Стомак Контрола долна облека
боја:
Црна Секси Високи Половината Cincher Тренер
испорака:
Во Рок Од 1-3 Дена
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Is_customized:
Yes,super stretch neoprene slimming pants body shapers
Боја Стил:
Природна Боја
Секси Тело Shaper За Дами:
Висок Половината Тело Shaper Гаќи
Добар квалитет:
Висок Половината Задник Lifter Контрола На Стомак Гаќи
Свеж

Избор на клиенти