.

.

New
Жени Со Висок Квалитет Половината Тело Shaper Гаќи Камшик Стомак Контрола Задник Lifter Гаќи Половината Тренер Underbust Shapewear

Жени Со Висок Квалитет Половината Тело Shaper Гаќи Камшик Стомак Контрола Задник Lifter Гаќи Половината Тренер Underbust Shapewear

DEN 720.00
DEN 836.64

Стока
Достапно.

Жени Со Висок Квалитет Половината Тело Shaper Гаќи Камшик Стомак Контрола Задник Lifter Гаќи Половината Тренер Underbust Shapewear

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Shapewear:
Контрола Гаќи
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
A62
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Модални
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
GZXISI
Пол:
Жените Задник Lifter Гаќи
Тип На Објект:
Shapewear,телото shaper губење на тежината
Големина:
S,M,L,XL,XXL, Половината Тренер на Стомак Контрола долна облека
боја:
Црна, Беж
испорака:
Во Рок Од 1-3 Дена
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Is_customized:
Yes,super stretch neoprene slimming pants body shapers
Боја Стил:
Природна Боја
Секси Тело Shaper За Дами:
Висок Половината Тело Shaper Гаќи
Добар квалитет:
Висок Половината Задник Lifter Контрола На Стомак Гаќи
Свеж

Избор на клиенти