.

.

New
Секси Bodysuit Половината Shaper Жените Shapewear Стомак Контрола На Девојка Висока Половината Bodyshaper Тренер Гаќи Spandex Стомакот Лесна

Секси Bodysuit Половината Shaper Жените Shapewear Стомак Контрола На Девојка Висока Половината Bodyshaper Тренер Гаќи Spandex

DEN 528.00
DEN 659.52

Стока
Достапно.


Секси Bodysuit Половината Shaper Жените Shapewear Стомак Контрола На Девојка Висока Половината Bodyshaper Тренер Гаќи Spandex Стомакот Лесна

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Shapewear:
Контрола Гаќи
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
a69
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
GZXISI
Пол:
жените shapewear
Тип На Објект:
Гаќи
Шаблон Тип:
Солидна Секси Bodysuit Половината Shaper Жените Shapewear стомак Контрола девојка здраво
Гаќи Тип:
Кратко
боја:
црна висока Половината bodyshaper тренер Гаќи
Големина:
S,M,L,XL,XXL,
Функција:
Слабеење bodyshaper тренер Гаќи
Повод:
секоја прилика
Боја Стил:
Природна Боја тренер Гаќи
Стил:
Задник Lifter , телото топла shapers
Свеж

Избор на клиенти