.

.

New
Burvogue Слабеење 4 Челик Коски Половината Shaper и Стомак Контрола Задник Lifter Shaper долна облека Висока Половината Shaper Гаќи Shapewear

Burvogue Слабеење 4 Челик Коски Половината Shaper и Стомак Контрола Задник Lifter Shaper долна облека Висока Половината Shaper

DEN 684.96

Стока
Достапно.

Ние сме мал бизнис, и да работат многу напорно за да бидете сигурни дека вашиот објект е точно како што е опишано, или, уште подобро. Затоа ние ќе се обидеме најдобро да се создаде производи и услуги да бидат задоволни купувачи. Ние сме човечки иако и може да се прават грешки.
Ние ќе има за цел да ја добиете вашата нарачка до вас во времето, но не се загрижени ако тоа се врти подоцна од ова, ние ќе контактирајте со шпедиција да бидете информирани. Нашата мисија е дека посреќен на клиентите, тоа ни овозможува да се продолжи со задачата и да се развиваат.
Прирачник за мерење ќе имаат 23 см во разликата, pls љубезно ве молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите. Пред купувањето, ве молиме потврдете, ако можете да го прифатите.
За било назад наредби, ние ќе ве контактираме веднаш за одложување известување.
Сите предмети треба да се врати во оригиналниот пакет, а купувачот е одговорен за поврат на трошоците.
За подготвени акции наредби, тоа ќе бидат испорачани во 48 часа.
Одлучи внимателно пред да го купите! Било која цена да се врати за несоодветна големина ќе биде на ваша сметка!
4 ВРАЌА :
Ве молиме контактирајте со нас на прво ако најдете било какви проблеми со производот,НЕ се отвори спорот без да контактирате со нас,pls бидете сигурни дека ние ќе се обидеме најдобро да ги решат проблемите со вас!
Производи не може да се врати и да се враќа, освен ако погрешни, погрешна боја и погрешна големина ние предаден, и тврдат дека мора да се направи во првите 7 дена по производ примени.

Детали

Големина:
M, XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
BurVogue
Shapewear:
Контрола Гаќи
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Број На Модел На:
16091
боја:
црна,кожата
Големина:
M, XL
Боја Стил:
Природна Боја
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Функција:
ја апсорбира потта
Boning:
4 Челик Коски
Тип На Објект:
висок половината shaper
Производ Стил:
Долна облека
испорака:
Слободен/Капка Превозот
Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти