.

.

New
SJASTME Задник Lifter Buttock Подобрувач и Жешки Секси Половината Тренер Тело Shaper Жените Задник Плен Lifter со Стомак Контрола Гаќи

SJASTME Задник Lifter Buttock Подобрувач и Жешки Секси Половината Тренер Тело Shaper Жените Задник Плен Lifter со Стомак Контрола

DEN 416.00
DEN 692.64

Стока
Достапно.


(2) ве Молиме да ги содржи следниве Информации со вашата исплата.
(3) Даночни и Должност Такси. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст.

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
SJASTME
Материјал:
Spandex,Полиестер Мешавини
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
JY3601
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
боја:
Црна,Беж
Големина:
XL,XXL,XXXL,4XL
Употреба:
Половината Обука,Стомакот Контрола,Задник Lifter,Телото Shaper
Свеж

Избор на клиенти