.

.

New
[Empty] CISS одговараат за Canon PGI225 CLI226 мастило касети 6 боја , одговараат за Canon PIXMA MG6120 8120 , Со ЛАК чипови

[Empty] CISS одговараат за Canon PGI225 CLI226 мастило касети 6 боја , одговараат за Canon PIXMA MG6120 8120 , Со ЛАК чипови

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Клучни Карактеристики :
CISS Одговараат за CANON PGI-225 CLI-226 [6 боја]
Празни ciss ,без мастило
со авто-ресетирајте чипови .
Одговараат на модели
CISS Одговараат за CANON PGI-225 CLI-226 [6 БОЈА]
Мастило
Празни CISS,без мастило
100 ML по боја PP материјал мастило во резервоарот
Бои
Б.К Б.К C M Y GY , 6 БОИ
Одговараат на касети
PGI-225 Б.К.
CLI-226 Б.К.
CLI-226 C
CLI-226 М
CLI-226 Y
CLI-226 GY
Producr карактеристики
висок квалитет,добри перформанси ,Со Авто-остатокот чип
Одговараат на машина
Canon PIXMA MG6120
Canon PIXMA MG8120
* Соодветни машина модели не можат да бидат наведени целосно или
ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.

Детали

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
Други
Бренд Име:
ШАМПИОН НЕБОТО
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Број На Модел На:
225226emptycis6
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Производи:
Празни ciss,без мастило
Одговараат на модел :
CISS одговараат за canon PGI225 CLI226 6color
одговараат на машина :
Одговараат за Canon PIXMA MG6120 8120
чипови:
Со ЛАК чипови
is_customized:
Yes
боја:
Б.К Б.К C M Y GY
Свеж

Избор на клиенти