.

.

New
Најголемиот дел мастило, ciss систем За Epson Surecolor P600 T7601-T7609 Инкџет Фото Печатач - P600 Ciss со ЛАК чип

Најголемиот дел мастило, ciss систем За Epson Surecolor P600 T7601-T7609 Инкџет Фото Печатач - P600 Ciss со ЛАК чип

DEN 1616.64

Стока
Достапно.

Кога ќе изберете поевтини и компатибилен предмети,ќе се сретнат некои ризик. Нашиот бесплатен превозот не се опфаќаат оддалечените области на податоци,можете да ни кажете пред превозот. Ако имате големи очекувања,можеби донесе вашите непотребни проблеми.
Карактеристики :
1.Еколошки производи, работи continously,никогаш не губење на мастило. Нашата цена не вклучува даночни надомест во дестинација. Кога стоката пристигна на локалните,ве молиме да им помогне на грешки
Информации за контакт
Име : Angelia
ТМ : CN1511230250
QQ : 3164584514
Whats App : 18677064061
Wechat : 18677064061
Skype : angelia YS
.
Добредојдовте на нашата продавница !!!
Најголемиот дел мастило, ciss систем За Epson Surecolor P600 T7601-T7609 Инкџет Фото Печатач -P600 Ciss со ЛАК чип Спецификација :
Производ : Ciss систем
Кертриџ no : T7601-T7609
Бои : PK,МК,C,M,Y,LC,LM,LK,LLK-9 Colors
Јачина на звук : (30ml+100ml)*9colors
Чип : ЛАК чипови
Ciss статус : Празно
Пакување : Неутрален и силна пакување
Пазарот : Користете за Европа пазар
MOQ : 1 Set
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Карактеристики :
1. рефил мастила за 80% од ciss резервоарот;
б. со ЛАК чипови, работа continously
5. Висок капацитет мастило continer,suport голема количина на печатење;
2. отстранување на воздухот дупка гума кога ќе печатење;
г. направи ciss резервоарот рамнотежа и покрај со печатач;
в. Повеќето од нашите производи се компатибилни,квалитетот не е ист како оригиналот. Можете да рефил боја на мастило,боја мастило или sublimaiton мастило како што треба;
4.

Детали

Тип:
Континуирано Мастило Снабдување Систем
Број На Модел На:
За Epson P600
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Компатибилен Печатач Тип:
инк-џет печатач
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Објектот:
Најголемиот дел мастило, ciss систем
Печатач:
За Epson Surecolor P600 Инк-Џет Печатач
кертриџ број:
За EPSON T7601-T7609
чип:
Со автоматско ресетирање на чипови
MOQ:
1set
Кертриџ Статус:
Празен
боја:
PK,МК,C,M,Y,LC,LK,LK,LLK - 9 Бои
Пакет се вклучени:
1 постави Празен P600 мастило, Ciss систем
Свеж

Избор на клиенти