.

.

New
CJX2-1810 3P+НЕМА 18A AC Контактор LCD-1810 380V 220V 110V 36V 24V

CJX2-1810 3P+НЕМА 18A AC Контактор LCD-1810 380V 220V 110V 36V 24V

DEN 172.00
DEN 189.60

Стока
Достапно.


Детали

боја:
220V, 110V, 380V, 24V, 36V
Број на Пол:
3
is_customized:
Yes
Фаза:
3
Број На Модел На:
CJX2-1810(LCD-1810)
Електрична Енергија Тип:
AC
Главната Коло Оценка Тековната:
18A
Главната Коло Оценка Напон:
selecable на 380V 220V 110V 36V 24V
контакти:
3P+НИКОЈ
Свеж

Избор на клиенти