.

.

New
2P 25A 220V/230V 50/60HZ Din железнички Домаќинство ac контактор 1NO

2P 25A 220V/230V 50/60HZ Din железнички Домаќинство ac контактор 1NO

DEN 472.80

Стока
Достапно.

На Контактор е произведен според IEC60947-4,GB14048-4.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Com бин ра со помошен контакт блок,тајмерот & машина-interlocking уред итн,тоа станува причина за одложување контактор,механички interlocking контактор,ѕвезда-делта стартер. Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Негативни повратни информации не реши ништо. Стандард за контрола на напон (Ue) : 20-230 V/50/60 Hz Пол број : 2, 4(или како главни или помошни контакти) Механичка издржливост : 10 милиони циклуси Електрични издржливост : 1 милиони циклуси на Собна температура : -25~+55 степен целзиусови степени Врска капацитет : тунелот терминал за кабли до 25 квадратни милиметри
Експрес време
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days. Тоа се користи за да се направи од далечина и breakthe линија. На производи се широко се користи во домаќинствата згради, кујнски прибор, трговски центри modulus полнење куп, апарати за домаќинство нова енергија за полнење куп мали ниска магнетна индукција, сала, хотел, зграда, бојлер, звучници, интелигентни дом, стан, канцеларија моќ кутија , Осветлување, греење, системи за вентилација, shutter, топла вода контрола, и така натаму .

Детали

Број На Модел На:
СТЦ-25A 2P 1NO
Бренд Име:
tarautom
Фаза:
2
is_customized:
Yes
Број на Пол:
2
Електрична Енергија Тип:
AC
Главната Коло Оценка Тековната:
25A
Главната Коло Оценка Напон:
230v
Свеж

Избор на клиенти