.

.

New
Din железнички домаќинство AC контактор WCT-16 16A 2P 24V 2NC Домаќинство контакт модул Din Железнички Модуларен контактор

Din железнички домаќинство AC контактор WCT-16 16A 2P 24V 2NC Домаќинство контакт модул Din Железнички Модуларен контактор

DEN 449.00
DEN 472.80

Стока
Достапно.


Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.КТ серија(cjx3) Din Железнички Модуларен контактор Модуларен AC Контактор е погоден за користење во кола до оценет напон 400 V AC 50 Hz или 60 Hz,номинална струја до 63 A,за правење,кршење,често почнувајќи & контролирање на AC moor. Стандард за контрола на напон (Ue) : 20-230 V/50/60 Hz Пол број : 2, 4(или како главни или помошни контакти) Механичка издржливост : 10 милиони циклуси Електрични издржливост : 1 милиони циклуси на Собна температура : -25~+55 степен целзиусови степени Врска капацитет : тунелот терминал за кабли до 25 квадратни милиметри
Експрес време
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена
Брод за други земји : 15-35days.Com бин ра со помошен контакт блок,тајмерот & машина-interlocking уред итн,тоа станува причина за одложување контактор,механички interlocking контактор,ѕвезда-делта стартер. Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека имате
примените предмети. Тоа се користи за да се направи од далечина и breakthe линија.На Контактор е произведен според IEC60947-4,GB14048-4.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Answer : ___________________________ Note : Бразил.

Детали

Бренд Име:
tarautom
Фаза:
2
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
СТЦ-25A 2P 2NC
Број на Пол:
2
Електрична Енергија Тип:
AC
Главната Коло Оценка Тековната:
25A
Главната Коло Оценка Напон:
24v
Свеж

Избор на клиенти