.

.

New
CJX2 CJX2-5011 50A контактор 220v 3p контактори ac напон 220v 380V 220V 110V 36V 24V

CJX2 CJX2-5011 50A контактор 220v 3p контактори ac напон 220v 380V 220V 110V 36V 24V

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Вашата цел забелешка треба напон : 380 V 220 V 110 V 36 V 24 V

Детали

is_customized:
Yes
Број на Пол:
3
Електрична Енергија Тип:
AC
Фаза:
3
Број На Модел На:
CJX2-5011
Главната Коло Оценка Тековната:
5A
Главната Коло Оценка Напон:
380V 220V 110V 36V 24V
Одберете напон:
380V 220V 110V 36V 24V
тековната:
50A
Број на контакти:
3P+НЕМА+NC
Свеж

Избор на клиенти