.

.

New
Бесплатен превозот 20pcs 20P / 2.54 mm / Кутија Header Блокот / 2 * 10P / права игла / криви игла/ црна

Бесплатен превозот 20pcs 20P / 2.54 mm / Кутија Header Блокот / 2 * 10P / права игла / криви игла/ црна

DEN 187.20

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Looper 20p права игла 20p Детали за Производот

Детали

Број На Модел На:
2X10P
Свеж

Избор на клиенти