.

.

New
WF20 серија 3 pin водоотпорен конектори, машки женски 500v ac ip67 водоотпорен конектор, Индустриски приклучок за кабелот за напојување

WF20 серија 3 pin водоотпорен конектори, машки женски 500v ac ip67 водоотпорен конектор, Индустриски приклучок за кабелот за

DEN 359.00
DEN 408.00

Стока
Достапно.

Со цел да се избере вистинскиот производи,направивме внимателни категории за вас,ако имате повеќе барање, како што се : потребата браник,или без браник, можете да оставите порака кога ќе нарачате, се разбира, можете да контактирате со нас директно. Без разлика колку сте се купи.Нарачки под УСД$200,ние ќе ви испратиме стоката преку парцела, тоа трае околу 18days.Без разлика што и да е вашиот количина, ние ќе ни биде мило да ви испраќа стоките навремено, и ќе им понуди на следење на број за да можете да ја следат стоката нагоре.
Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница,ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледне на овој инструкции? ви благодариме. Ако вашата нарачка вредност под УСД$200, и сакате испорака страна на курирската служба DHL, ве молиме контактирајте со нас да плати УСД$20 за испорака. Б : Секоја нарачка над УСД$200, ние ќе ви испратиме стоката преку DHL, soonest може да ви стигне за 5 дена. Секој дел број треба да се потврди, ве молиме контактирајте saler за спецификација. Ви благодарам многу за вашата доверба Транспорт информации : A : Сите на вашите нарачки имаме следење на број за да можете да ги пратите на стока во секое време. Ако тоа е за професионална опрема кабел, ве молиме да обезбеди заварување дефиниција.ве молиме испратената порака да ни кажете каков сакате, кога ќе се направи нарачка! Ако сте заинтересирани,pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да погледнете повеќе производи,2414253717 (во) qq (точка) ком благодарение 5.

Детали

Бренд Име:
SZJELEN
Број На Модел На:
WF20 Индустриски Конектори
is_customized:
Yes
Примена:
Енергија, Осветлување
Пол:
Машки и Женски Конектори
Тип:
водоотпорен конектори
Свеж

Избор на клиенти