.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs Ffc fpc конектор 1.0 mm 18pin дебелина од 2,5 mm кабел штекерот Врвот/долниот блокираат раскрсницата

Бесплатен превозот 10pcs Ffc fpc конектор 1.0 mm 18pin дебелина од 2,5 mm кабел штекерот Врвот/долниот блокираат раскрсницата

DEN 168.00

Стока
Достапно.


ТЕРЕНОТ : 1.0 MM
ДЕБЕЛИНА : 2,5 MM
Топ блокираат раскрсницата
Долниот блокираат раскрсницата

Детали

боја:
Топ делница блок, Пониски juntion блок
Број На Модел На:
1.0 mm
Свеж

Избор на клиенти