.

.

New
1000pcs Телефон Џек Дијаметар од 2,5 mm 4 pin за 4 столбови стерео аудио приклучок SMT reflow solderable со locators DC30V 0.5 A Rohs

1000pcs Телефон Џек Дијаметар од 2,5 mm 4 pin за 4 столбови стерео аудио приклучок SMT reflow solderable со locators DC30V 0.5

DEN 4104.00
DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Слушалка Џек 2,5 mm 4 pin аудио приклучок за 4 столбови plug SMD тип reflow solderable со locators DC30 V 0.5 A Rohs во рефус
Со дијаметар од 2,5 mm
4 Pins
За 4 Столбови стерео приклучок
SMD тип
со 2 locators
Спакувани во рефус
Ќе се обезбеди Rohs сертификат откако барање
Ве молиме кажете ни ако сакате Лента и ролна пакување,ви Благодарам.
Директориум За Навигација

Детали

Број На Модел На:
PJ234
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
Телефонски Приклучок
Пакет:
SMD
Столбови за приклучок:
4 Столбови
Функција:
Reflow solderable
is_customized:
Yes
Пол:
Женски
Свеж

Избор на клиенти