.

.

New
Бесплатен Превозот 15pair=30pcs 4 Pin 16mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX16 Приклучок+Приклучок за воздухопловство,компјутер и др.

Бесплатен Превозот 15pair=30pcs 4 Pin 16mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX16 Приклучок+Приклучок за воздухопловство,компјутер

DEN 1038.00
DEN 1128.00

Стока
Достапно.


15pair=30pcs 4 Pin 16mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX16 Приклучок+Приклучок за воздухопловство,компјутер и др.
GX16 конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итн

Детали

Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
GX16-4P
Pin/core:
4
Количина:
15pair=Мажи&жени (приклучок+Приклучок)=30pcs
Тип:
GX16 16mm 2P-9P серија
Дијаметар:
16mm
Примена:
Авијација, компјутер, телекомуникации,машини и електроника, итн
is_customized:
Yes
Пол:
машки и женски комплет
Свеж

Избор на клиенти