.

.

New
Бесплатен превозот 5sets 2pin tyco сензор на температура на вода конектор, авто машки женски конектор 1-967644-1 968405-1 1-967570-3

Бесплатен превозот 5sets 2pin tyco сензор на температура на вода конектор, авто машки женски конектор 1-967644-1 968405-1 1-967570-3

DEN 681.60

Стока
Достапно.


Опис : 5 X 2 начин машки&женски конектор за домување и вметнете 10 X машки&женски гума кабел печати 10 X машки&женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици. Објектот Слики :
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Слични Производи :
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Детали

Број На Модел На:
968405-1/1-967570-3
Свеж

Избор на клиенти