.

.

New
100 Парчиња превозот од DHL TNC Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

100 Парчиња превозот од DHL TNC Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

DEN 12676.80

Стока
Достапно.

TNC Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15 CM RG316 Кабел
Спецификација :
Кабелот тип : TNC Машки да MS156 Машки коаксијален АНТЕНСКИ приклучок
Должина : 15 CM
Кабел : РГ 316
Внимание :
Оваа цена само за овие земјата : сад,Канада,Франција,Германија,Велика Британија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур,Тајланд,Швајцарија,Шпанија,Шведска, ако не можете да купите тоа,ве молиме контактирајте ме

Детали

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3120
Должина:
15CM
кабелот тип:
РГ 316
Тип На Производ:
TNC Машки да MS156 Машки
Свеж

Избор на клиенти