.

.

New
2 Спа Топла Када Грејач Сплит Орев Унија & (2) Заптивка О-прстен Балбоа Oring

2 Спа Топла Када Грејач Сплит Орев Унија & (2) Заптивка О-прстен Балбоа Oring

DEN 734.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Тука е Doorbuster 1 Пакет Посебно на 2" Спа Грејач Сплит Орев Синдикати & (1) Грејач Заптивка / O-Прстени за Греалки направени за Балбоа, Gecko, Хидро-Quip и многу други. Како по време Спа Услуга на Компанијата, кога ќе се Подели Ореви, ние секогаш го замени Заптивка/Oring, да се направи на работа право во секое време и да се обезбеди добар печат. Ова е одличен договор со Брза Бесплатен Превозот!
(1) 2" Вистински пловен пат Пластика Грејач Сплит Орев Синдикати & (1) 2" Грејач Заптивка / O-прстени
Вистински Сплит Орев Мерење 3 3/8"
Вистински Oring Мерење : 2 15/16"
Се вклопува 2" Грејач Собранија Направени од страна на Балбоа, Gecko, Hydro Quip, Спа Градители, Correctech и Другите

Детали

Број На Модел На:
2 инчи
Тип:
Грејач Конектор
Свеж

Избор на клиенти