.

.

New
Топла Продажба Tanger RP-TNC машки конектор да RP-TNC женски конектор директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm

Топла Продажба Tanger RP-TNC машки конектор да RP-TNC женски конектор директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch

DEN 219.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.


* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.
* Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, American Express, Moneybookers, Банкарски Трансфер, Western Union.
* Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ).
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред. Со Почит!
Ви благодариме за вашето време и со Среќа!
Авторските права од страна на Tanger 2005-2015
. опсег : -65 ~ +165 (ЈП кабел -55 ~ +85)
* Отпорност : 50 ohm
Пакет се вклучени : * 1 x RP-TNC машки да RP-TNC женски конектори RG58 Коаксијален АНТЕНСКИ Низок Губење кабел 20inch 50cm
Можеби ќе треба други RF производи :
Слични производи :
Ние прифаќаме прилагодување на било кој Полнач, било Должината, било Кабел
Свежо Високо квалитетни Кабли нормално може да се изврши во рок од 2 часа по цел потврда и се испраќаат надвор во рок од 24 часа.
* Ако времето за испорака повеќе од 60 дена( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.

Детали

Број На Модел На:
C090TNC58FFL50
На едниот крај Конектор A:
RP-TNC машки Конектор ( завртка внатре и центар е дупка женски pin )
На другиот крај Конектор Б:
RP-TNC женски конектор ( завртка и надвор центар е машко, pin )
кабелот тип:
RG58 Коаксијален Pigtail Кабел
Должина на кабел:
20inch ( за 50cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Свеж

Избор на клиенти