.

.

New
100 Парчиња превозот од DHL RF Coax Адаптер BNC Машки да FME Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел RG316 Кабел 15cm

100 Парчиња превозот од DHL RF Coax Адаптер BNC Машки да FME Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел RG316 Кабел

DEN 11480.64

Стока
Достапно.


RF Coax Адаптер BNC Машки да FME Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел RG316 Кабел 15cm
Спецификација : АНТЕНСКИ Приклучок за BNC Машки Plug да FME Машки Приклучок Адаптер RG316 Кабел 6 инчен Тежина : 19g ви Помогне конвертирате уреди со BNC женски и FME женски конектори Пакет се вклучени : 100 x FME да BNC кабел
Внимание :
Оваа цена само за овие земјата : сад,Канада,Франција,Германија,Велика Британија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур,Тајланд,Швајцарија,Шпанија,Шведска ,ако не можете да купите тоа,ве молиме контактирајте ме

Детали

Број На Модел На:
ОЛ-3127
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15 cm
кабелот тип:
rg316 кабел
Име на производ:
FME да BNC кабел
Свеж

Избор на клиенти