.

.

New
10roll 100 22AWG 4 Pin RGB 5 Pin RGBW LED Продолжување Конектор Жица Кабелот За LED Цврсти Лента Осветлување LED Контролер

10roll 100 22AWG 4 Pin RGB 5 Pin RGBW LED Продолжување Конектор Жица Кабелот За LED Цврсти Лента Осветлување LED Контролер

DEN 12864.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви даде најдобри трговија на големо цена, благодарение !
.
Сите наши производи 100% инспекција и тестирани пред превозот, а потоа ние нудиме 30 ден без мака за парите назад гаранција, враќање превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка или неисправни.Ве молиме исто така, потврди објектот се врати во неговата оригинална состојба како сте го добиле. Како колку цената што треба да се напише на испорака фактура, тогаш колку транспорт полначот ние треба да се напише на фактурата.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов 22 AWG led лента продолжување wire конектор кабел Кабел Тип : 22 AWG 80 C 300 V Диригент Материјал : конзервирани бакар Изолација Материјал : ПВЦ Кабел должина : 100 meterr
Пакетот Вклучува : 10 x 100 метри 22 AWG led продолжување кабел
Answer : ___________________________ Note : кабел должина и кабел тип може да се прилагоди, ако треба, ве молиме слободно контактирајте со нас !
Ние сме глобален интернет трговија на големо компанија која испорачува производи директно на потрошувачите ширум светот. Така е и со богато искуство и знаење, ние нудиме конкурентни и сигурен сервис за промовирање на бренд слика, која во-пак има големо влијание врз целата индустрија. Но дефинитивно производот форма е исто како слика.
П : Колку чини тоа испратени до мојата земја ?
A : Сите наши производи се на големо, превозот цената ќе се брои како вашата нарачка подетални информации, ако има било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што ПОБРЗО, ви благодариме !
П : дали постои следење на број се достапни за мојот објект ?
A : Да, ние ви ја испраќаме на сите нарачки со СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Телефонски Број се препорачува за повеќе точна испорака.Ние вистинска надеж,како купувачот очекување е поинаков,кога ќе се незадоволни со било производ или во нашата служба можете да прво да ги споделите со нас и да ни даде разумен рок да го реши проблемот за вас со нашата искреност и професионален однос.

Детали

боја:
4pin RGB Кабел, 5pin RGBW Кабел
Број На Модел На:
5 pin led лента продолжување на жица
Карактеристики:
22 AWG led продолжување wire кабел
SKU:
lscc51
Клучни зборови:
5 pin led лента продолжување wire кабел
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти