.

.

New
10 Парчиња BNC женски Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување Sodering 15CM RG316 Кабел

10 Парчиња BNC женски Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување Sodering 15CM RG316 Кабел

DEN 800.64

Стока
Достапно.

BNC женски Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување Sodering 15 CM RG316 Кабел
Спецификација :
Кабелот тип : BNC женски bulkhead коаксијален АНТЕНСКИ приклучок
Должина : 15 CM
Кабел : РГ 316

Детали

Број На Модел На:
ОЛ-3125
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15CM
кабелот тип:
РГ 316
Тип На Производ:
BNC женски bulkhead
Свеж

Избор на клиенти