.

.

New
Топла Продажба Tanger TNC машки plug N женски џек RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm со Висок Квалитет

Топла Продажба Tanger TNC машки plug N женски џек RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm со Висок Квалитет

DEN 228.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услуга и да го реши секој проблем. опсег : -65 ~ +165 (ЈП кабел -55 ~ +85)
* Отпорност : 50 ohm
Пакет се вклучени : * 1 x TNC машки plug N женски џек RG58 Коаксијален АНТЕНСКИ Низок Губење кабел 20inch 50cm
Можеби ќе треба други RF производи :
Слични производи :
Ние прифаќаме прилагодување на било кој Полнач, било Должината, било Кабел
Свежо Високо квалитетни Кабли нормално може да се изврши во рок од 2 часа по цел потврда и се испраќаат надвор во рок од 24 часа.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Ако примите погрешна предмети.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација. не се брзи за да се остави негативен или неутрален повратни информации, ве молиме контактирајте со нас frist. Ние ќе го испратам до вас преку е-маил.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* Ние само брод нарачки на вашиот Зачувам превозот адреса. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем.
* Вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.

Детали

Број На Модел На:
C093TNC58L50
На едниот крај Конектор A:
TNC машки приклучок (завртка внатре и центар е машко, pin )
На другиот крај Конектор Б:
N женски џек (завртка и надвор центар е дупка женски pin )
кабелот тип:
RG58 Коаксијален Pigtail Кабел
Должина на кабел:
20inch ( за 50cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Свеж

Избор на клиенти