.

.

New
10 Парчиња TNC Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

10 Парчиња TNC Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

DEN 1335.84

Стока
Достапно.

TNC Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15 CM RG316 Кабел
Спецификација :
Кабелот тип : TNC Машки да MS156 Машки коаксијален АНТЕНСКИ приклучок
Должина : 15 CM
Кабел : РГ 316

Детали

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3120
Должина:
15CM
кабелот тип:
РГ 316
Тип На Производ:
TNC Машки да MS156 Машки
Свеж

Избор на клиенти