.

.

New
100pcs 6.35 mm Моно Женски Џек 6.35 mm Панел Планината Микрофон Приклучок за 1/4 Моно Џек Конектор БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

100pcs 6.35 mm Моно Женски Џек 6.35 mm Панел Планината Микрофон Приклучок за 1/4 Моно Џек Конектор БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

DEN 1344.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.


10pcs Пластични Звучник Приклучок 6.35 mm Моно Женски Приклучоци 3 PIN Нозе 6.35 mm Микрофон приклучок за Слушалки Адаптер Аудио Конвертор
Точка Име : 6.35 mm Моно Женски Џек Аудио/Видео Адаптер Говорникот Џек : 3 Pin Нозе Материјал : Метал +Platsic Позлата : Никел Позлатен Нозе+ Злато Позлатен Приклучок Нето Тежина : 3.3 g/еез Пакет се Вклучени : 100pcs 6.35 mm Говорникот Џек Адаптер Кликнете на овој линк за 20pcs/многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Детали

Бренд Име:
R
Број На Модел На:
LRTC5083035
Име На Модел:
6.35 mm Женски Џек Конектор
6.35 mm Конектор:
6.35 mm Моно Женски Socket
Примена:
Аудио,Видео,говорникот
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
6.35 mm Моно Џек:
1/4 Моно Џек
Џек 6.35 mm:
6.35 mm Џек Socket
6.35 mm Панел Монтажа:
Џек 6.35 mm Шасија
6.35 mm PCM Планината:
6.35 mm Шасија
Свеж

Избор на клиенти