.

.

New
100PCS DC-057 DC моќност штекер DC057 2.5 - 0.7 ММ SMT 5PINS Таблета моќ sockets женски конектор за лемење ROHS Бесплатен превозот

100PCS DC-057 DC моќност штекер DC057 2.5 - 0.7 ММ SMT 5PINS Таблета моќ sockets женски конектор за лемење ROHS Бесплатен превозот

DEN 525.00
DEN 552.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
DC-057
Свеж

Избор на клиенти