.

.

New
Топла Продажба TNC женски џек да се RP-TNC женски конектор директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm и Висок Квалитет

Топла Продажба TNC женски џек да се RP-TNC женски конектор директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm и Висок

DEN 219.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.


* Ако примите погрешна предмети. Ние ќе го испратам до вас преку е-маил. не се брзи за да се остави негативен или неутрален повратни информации, ве молиме контактирајте со нас frist.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услуга и да го реши секој проблем.
Делови име : TNC женски џек да се RP-TNC женски Конектор со RG58 Коаксијален Кабел 20inch 50cm
капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls. ( Ако големо количество купување, pls.

Детали

Број На Модел На:
C091TNC58FL50
На едниот крај Конектор A:
TNC женски џек ( завртка и надвор центар е дупка женски pin )
На другиот крај Конектор Б:
RP-TNC женски конектор (завртка и надвор центар е машко, pin )
кабелот тип:
RG58 Коаксијален Pigtail Кабел
Должина на кабел:
20inch ( за 50cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Свеж

Избор на клиенти