.

.

New
10pcs szomk добра qualtity Електрични пластични делница кутија случај инструмент за домување случај кутијата за контрола 82*52*35mm

10pcs szomk добра qualtity Електрични пластични делница кутија случај инструмент за домување случај кутијата за контрола 82*52*35mm

DEN 576.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена;
инаку, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека
тоа е точно. Ви благодариме. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во
царинење.ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,
и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 145*90 во нашата продавница.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се ставени
вашата цел. : ) Мојот skype е Луси-Жу
превозот
1.кога купувачот мора барање на
се изјасни,pls забелешка во ред.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Добредојдовте да контактирате со нас за повеќе детали и каталози од екструдиран
алуминиумско куќиште , вашето пребарување сигурно ќе добиете брз одговор во 24
часа!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот
точка на време. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Детали

Број На Модел На:
АК-W-04
кориснички MOQ:
30pcs
Кориснички Услуги:
исечок,silkscreen,боја,налепница,ласерско гравирање,Акрилик плоча,labe
Материјал:
пластични случај
Тип:
проектот кутија соларен контролер школка инструмент кутија
снабдувач:
SZOMK електроника куќиште производство
Број На Модел На :
АК-W-04
Место на Потекло :
Guangdong Кина (Копно)
Надворешни Димензии:
82*52*35mm
Свеж

Избор на клиенти