.

.

New
Areyourshop Продажба 1/10 КОМПЈУТЕРИ F Машки Plug 2x F ТВ Женски Т Тројно 1M2F RF Splitter Coax Конектор Ада

Areyourshop Продажба 1/10 КОМПЈУТЕРИ F Машки Plug 2x F ТВ Женски Т Тројно 1M2F RF Splitter Coax Конектор Ада

DEN 100.00
DEN 100.32

Стока
Достапно.

100% Сосема нов и висок квалитет. Облик : Исто како и сликата се покаже Изолатори : PTFE Тип : Конвертор/Адаптер Конектор A : F Машки Конектор Б : F Женски Конектор C : F Женски Комерцијални Серија : F Серија Материјал : Никел-Обложено Брзо и Лесно да го Инсталирате, ве Молиме изберете Количество сакате : 1 Pcs /10 Pcs за изберат (имаме многу Акции,ако ви треба повеќе, ве молиме контактирајте со нас.)

Детали

боја:
1 КОМПЈУТЕР, 10 КОМПЈУТЕРИ
Број На Модел На:
I002-A698-Наместете
Место на Потекло:
CN;GUA
Конектор A:
F Машки
Конектор Б:
F женски
конектор в:
F женски
Свеж

Избор на клиенти