.

.

New
10 Парчиња RF Coax Адаптер BNC Машки да FME Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел RG316 Кабел 15cm

10 Парчиња RF Coax Адаптер BNC Машки да FME Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел RG316 Кабел 15cm

DEN 1078.56

Стока
Достапно.


RF Coax Адаптер BNC Машки да FME Машки Приклучок Конектор Pigtail Продолжување Кабел RG316 Кабел 15cm
Спецификација : АНТЕНСКИ Приклучок за BNC Машки Plug да FME Машки Приклучок Адаптер RG316 Кабел 6 инчен Тежина : 19g ви Помогне конвертирате уреди со BNC женски и FME женски конектори Пакет се вклучени : 10 x FME да BNC кабел

Детали

Број На Модел На:
ОЛ-3127
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15 cm
кабелот тип:
rg316 кабел
Име на производ:
FME да BNC кабел
Свеж

Избор на клиенти