.

.

New
Топла Продажба Tanger RP-TNC машки конектор за N машки приклучок директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm и Висок Квалитет

Топла Продажба Tanger RP-TNC машки конектор за N машки приклучок директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm

DEN 228.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


* Ние само брод нарачки на вашиот Зачувам превозот адреса.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред. контактирајте со нас да )
Szxh-сали5-tanger 在 ctrl 上2-380 RG5805tnc C091 TNC58
Спецификации :
Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !
* Конектор A : RP - TNC машки конектор ( внатре завртка и центар е дупка женски pin )
* Конектор Б : N машки приклучок ( внатре завртка и центар е машко, pin )
* Должина на кабел : 20inch ( за 50cm )
* Кабел тип : RG58 Коаксијален Pigtail кабел
* Позлата : злато позлатен контакти, никел-позлатен, вистински тефлон изолатор
* Монтирање : машински месинг изградба crimped & лемење кабел планината
* Сол спреј тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Оперативен фреквенција : со највисок квалитет, >= 2.
* Ако времето за испорака повеќе од 60 дена( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.4 Ghz 3 Ghz 5 Ghz 8 Ghz 15 Ghz. Ние ќе го испратам до вас преку е-маил.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls. опсег : -65 ~ +165 (ЈП кабел -55 ~ +85)
* Отпорност : 50 ohm
Пакет се вклучени : * 1 x RP-TNC машки конектор за N машки plug RG58 Коаксијален АНТЕНСКИ Низок Губење кабел 20inch 50cm
Можеби ќе треба други RF производи :
Слични производи :
Ние прифаќаме прилагодување на било кој Полнач, било Должината, било Кабел
Свежо Високо квалитетни Кабли нормално може да се изврши во рок од 2 часа по цел потврда и се испраќаат надвор во рок од 24 часа.

Детали

Број На Модел На:
C092TNC58F1L50
На едниот крај Конектор A:
RP-TNC машки конектор (завртка внатре и центар е дупка женски pin )
На другиот крај Конектор Б:
N машки приклучок (завртка внатре и центар е машко, pin )
кабелот тип:
RG58 Коаксијален Pigtail Кабел
Должина на кабел:
20inch ( за 50cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Свеж

Избор на клиенти