.

.

New
10 Парчиња BNC Женски FME Машки Bulkhead О-прстен Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

10 Парчиња BNC Женски FME Машки Bulkhead О-прстен Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

DEN 1394.40

Стока
Достапно.

BNC Женски FME Машки Bulkhead О-прстен Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15 CM RG316 Кабел
Спецификација :
Кабелот тип : BNC Женски FME Машки
Должина : 15 CM
Кабел : РГ 316

Детали

Број На Модел На:
ОЛ-3126
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15CM
кабелот тип:
РГ 316
Тип На Производ:
BNC Женски FME Машки
Свеж

Избор на клиенти