.

.

New
Мини Микро USB-ДИГИТАЛНА-T Тјунер Конектори за ТВ Приемник Dongle/Антена Сателитски Приемник Конектор за Андроид Телефон

Мини Микро USB-ДИГИТАЛНА-T Тјунер Конектори за ТВ Приемник Dongle/Антена Сателитски Приемник Конектор за Андроид Телефон

DEN 444.00
DEN 609.12

Стока
Достапно.


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^0^ Карактеристики : Со оваа мини Микро USB HDTV ДИГИТАЛНА Т-Приемник,може да се види ДИГИТАЛНА-Т во ЖИВО на Андроид Телефон/Подлога со USB OTG.Тоа е толку згоден што може да се види ТВ канали насекаде и вие не ќе го пропушти во живо покажува и натпревари Ќе треба да потврдите дека не е ДИГИТАЛНА-Т на вашето место. Без ДИГИТАЛНА-T, овој производ не може да се користи. Овој производ само поддршка ДИГИТАЛНА-T. Но ДИГИТАЛНА-T2 и ISDB-T не можат да се поддржи Државна поддршка : ДИГИТАЛНА-Т Поддршка од повеќето земји во Северна Африка и Европа : Шпанија, Франција, Германија, Полска, Норвешка, Ирска, Португалија, Саудиска Арабија, Иран, Казахстан, Узбекистан, Мјанмар, Виетнам, Австралија, Нов Зеланд, Тајван, Азија. ДИГИТАЛНА-Т земји во последниве години се надгради за да се T2, два сигнали се пренесуваат едновремено, но гостите некои повратни информации ДИГИТАЛНА-Т услуга е запрен. Овој производ не поддржува ДИГИТАЛНА-T2 сигнал! Не сум сигурен,тогаш ве молиме не го купите : (Особено Русија и сад на овие две земји, во отсуство на одредени околности, ве молиме да не купи,ви благодарам многу) се Погледне на наслови и информации за производот

Детали

Број На Модел На:
Мини Микро USB-ДИГИТАЛНА-T Тјунер Конектори
Свеж

Избор на клиенти