.

.

New
10pcs Дел 5, дел 3, со долги ленти на батеријата кутија, пет батеријата кутија, АА 3 позиција батеријата кутија, серија 4.5 V

10pcs Дел 5, дел 3, со долги ленти на батеријата кутија, пет батеријата кутија, АА 3 позиција батеријата кутија, серија 4.5 V

DEN 399.36

Стока
Достапно.

Опис : 3 5# серија линија излези 4.5 V напон

Детали

боја:
Црна
Број На Модел На:
001
Свеж

Избор на клиенти