.

.

New
10 Парчиња N Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

10 Парчиња N Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15CM RG316 Кабел

DEN 1581.60

Стока
Достапно.

N Машки да MS156 Машки Rightangle Конектор, RF Coax Адаптер Кабел за Продолжување 15 CM RG316 Кабел
Спецификација :
Кабелот тип : N Машки да MS156 Машки коаксијален АНТЕНСКИ приклучок
Должина : 15 CM
Кабел : РГ 316

Детали

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3119
Должина:
15CM
кабелот тип:
РГ 316
Тип На Производ:
N Машки да MS156 Машки
Свеж

Избор на клиенти