.

.

New
5 групи Микро-Одговара конектор 3.0 mm 2x5 Pin 10 P Обланда директно двоен ред + Receptacle Домување + терминал 43025 / 43045 / 43030

5 групи Микро-Одговара конектор 3.0 mm 2x5 Pin 10 P Обланда директно двоен ред + Receptacle Домување + терминал 43025 / 43045

DEN 251.00
DEN 264.00

Стока
Достапно.


Микро-Одговара конектор 3.0 mm 2x5 Pin 10 P Обланда директно Плус Receptacle Домување и терминал 43025 / 43045 /43030
Пакување листа
1. 5pcs Микро-Одговара 3.0 2x5 Pin обланда директно преку дупка
2. 5pcs Микро-Одговара 3.0 2x5 Pin Receptacle Домување
3. 50pcs Терминал за Receptacle Домување
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

Детали

Број На Модел На:
43025/43045/43030-005-УЛ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
3.0 mm
Свеж

Избор на клиенти