.

.

New
50 компјутери VH3.96 3.96 mm 4 Pin Женски & Машки Pin Конектор 22AWG 200mm Води Кабел

50 компјутери VH3.96 3.96 mm 4 Pin Женски & Машки Pin Конектор 22AWG 200mm Води Кабел

DEN 911.04

Стока
Достапно.


50 компјутери VH3.96 3.96 mm Теренот 4 Pin Машки и Женски Pin Конектор со 22 AWG 200mm(7.9") Води Кабел
Опис
Количина : 50 компјутери
Состојба : Нова
Спецификации :
- Модел : VH3.96
- Теренот 3.96 mm
- 4 pin,женските со pin
- 22 AWG заробени жица
- Вкупно lengh : 20cm(7.9 инчен)
Дел. No. : VH-4 P-20cm .

Детали

is_customized:
Yes
Примена:
ПХБ,Осветлување
Број На Модел На:
3.96 мм-4P
Пол:
Машки + Женски
Тип:
3.96 mm Конектор со жица
Свеж

Избор на клиенти