.

.

New
20 поставува Микро-Одговара конектор 3.0 mm 2x4 Pin 8 Стр Обланда директно двоен ред плус Receptacle Домување + терминал 43025 / 43045 / 43030

20 поставува Микро-Одговара конектор 3.0 mm 2x4 Pin 8 Стр Обланда директно двоен ред плус Receptacle Домување + терминал 43025

DEN 433.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.


Микро-Одговара конектор 3.0 mm 2x4 Pin 8 Стр Обланда директно Плус Receptacle Домување и терминал 43025 / 43045 /43030 Жица за да одборот
Пакување листа
1. 20pcs Микро-Одговара 3.0 2x4 Pin обланда директно преку дупка
2. 20pcs Микро-Одговара 3.0 2x4 Pin Receptacle Домување
3. 160pcs Терминал за Receptacle Домување
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

Детали

Број На Модел На:
43025/43045/43030-004-УЛ-20
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
3.0 mm
Производот:
жица за да одборот
Свеж

Избор на клиенти