.

.

New
100 ја ПОСТАВУВА JST XH 2.5-3 Pin Батеријата Конектор Приклучок Женски & Машки со 200MM Жица

100 ја ПОСТАВУВА JST XH 2.5-3 Pin Батеријата Конектор Приклучок Женски & Машки со 200MM Жица

DEN 719.04

Стока
Достапно.


100 ја ПОСТАВУВА JST XH 2.5-3 Pin Батеријата Конектор Приклучок Женски & Машки со 200 MM Жица
Состојба : Сосема НОВ!
- 3-Pin 2.0 PH Машки Конектор приклучок со Жица x 100 компјутери
- 3-Pin 2.0 PH Женски Конектор приклучок x 100 компјутери
- Кабел Должина : 200 MM
- Кабел 26 AWG
Теренот : 2.54 mm

Детали

Број На Модел На:
XH2.54-3P 2.54 mm Конзервирани Жица
Теренот:
2.54 MM
Игли:
3PIN
Кабел должина:
20cm
Свеж

Избор на клиенти