.

.

New
Tangda pogo pin конектор 2.8*13.5 mm Тековниот pin Батеријата pin Тест напрсток сонда Злато Позлатен А.

Tangda pogo pin конектор 2.8*13.5 mm Тековниот pin Батеријата pin Тест напрсток сонда Злато Позлатен А.

DEN 504.00

Стока
Достапно.


Tangda pogo pin конектор 2.8*13.5 mm Тековниот pin Батеријата pin Тест напрсток сонда Злато Позлатен А.

Детали

Пакет:
20 парчиња, 200 парчиња, 1000 парчиња
Бренд Име:
Tangda
Број На Модел На:
111-0127A
Свеж

Избор на клиенти