.

.

New
10pcs 30 Pin 1.0 mm 0.039 Теренот FFC/FPC Конектор Десен Агол SMT / SMD ZIF Врвот Контакт Стил Receptacle 30 Кола Олово-Бесплатно

10pcs 30 Pin 1.0 mm 0.039 Теренот FFC/FPC Конектор Десен Агол SMT / SMD ZIF Врвот Контакт Стил Receptacle 30 Кола Олово-Бесплатно

DEN 160.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


30 Pin 1.0 mm 0.039" Теренот FFC/FPC Конектор Десен Агол SMT / SMD ZIF Врвот Контакт Стил Receptacle 30 Кола Олово-Бесплатно
Теренот 1.0 mm
30 Иглички
Прав Агол
SMD
Спакувани во рефус
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

Детали

Број На Модел На:
FPC30P1TRA
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
FPC Конектор
Теренот:
1.0 mm
Заклучување:
флип кодот
Функција:
Прав агол
Свеж

Избор на клиенти