.

.

New
ЗАСИЛУВАЧ TYCO wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 2-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse кутија DJ3022-2.3-11

ЗАСИЛУВАЧ TYCO wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 2-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse кутија

DEN 1872.00
DEN 1992.00

Стока
Достапно.


Модел:DJ3022-2.3-11
Материјал повеќе : PA66
Боја : бела
Минимален Пакет : 1000 сет
Над цената вклучува терминали и заптивки

Детали

Број На Модел На:
DJ3022-2.3-11
боја:
Бела
Пол:
Женски/Машки
Тип:
DJ3022-2.3-11
Име:
конектор
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Свеж

Избор на клиенти