.

.

New
wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 3-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse кутија DJ3031-2.36-21

wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 3-пински конектор Приклучок sockets печат Fuse кутија DJ3031-2.36-21

DEN 1196.00
DEN 1272.00

Стока
Достапно.


Модел:DJ3031-2.36-21
Материјал повеќе : PA66
Боја : бела
Минимален Пакет : 200 сет
Над цената вклучува терминали и заптивки

Детали

Број На Модел На:
DJ3031-2.36-21
боја:
Бела
Пол:
Женски/Машки
Тип:
DJ3031-2.36-21
Име:
конектор
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Свеж

Избор на клиенти