.

.

New
Топла Продажба Tanger RP-TNC машки да RP-TNC машки конектор директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm Висок Квалитет

Топла Продажба Tanger RP-TNC машки да RP-TNC машки конектор директно RF RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm Висок

DEN 219.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.

ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени. не се брзи за да се остави негативен или неутрален повратни информации, ве молиме контактирајте со нас frist.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД.
* Ние само брод нарачки на вашиот Зачувам превозот адреса.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, American Express, Moneybookers, Банкарски Трансфер, Western Union.

Детали

Број На Модел На:
C089TNC58FFL50
На едниот крај Конектор A:
RP-TNC машки Конектор ( завртка внатре и центар е дупка женски pin )
На другиот крај Конектор Б:
RP-TNC машки Конектор ( завртка внатре и центар е дупка женски pin )
кабелот тип:
RG58 Коаксијален Pigtail Кабел
Должина на кабел:
20inch ( за 50cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Свеж

Избор на клиенти